YOUTUBETO - nemokamas 1080p "YouTube" vaizdo įrašų parsisiuntimo programa

Galimybė mėgautis aukščiausia (standartine) kokybe neprisijungus prie interneto vos keliais paspaudimais turi būti vienas didžiausių šio amžiaus stebuklų!

O "YouTubeTo.org" leidžia tai išbandyti nemokamai.

Kodėl turėtumėte atsisiųsti "YouTube" vaizdo įrašus

  • Laisvė. Vaizdo įrašų žiūrėjimas "YouTube" reiškia, kad esate prisijungę prie interneto. Kitaip negalėtumėte juo naudotis. Tačiau pasitaiko, kad interneto ryšys pasiekiamas ne visada. Tačiau kai vaizdo įrašas atsisiunčiamas į jūsų įrenginį, galite jį žiūrėti bet kur ir bet kada, nepriklausomai nuo to, kad nėra interneto ryšio. Taip galėsite laisvai mėgautis vaizdo įrašu bet kokiomis aplinkybėmis.
  • Jokių skelbimų. Daugumoje "YouTube" vaizdo įrašų yra reklamų, nebent mokate už "Premium" prenumeratą. Negalite pradėti žiūrėti ko nors prieš peržiūrėdami skelbimus, o jei vaizdo įrašas yra pakankamai ilgas, patirsite kelis pertraukimus. Tačiau atsisveikinti su reklamomis visiems laikams galite atsisiųsdami vaizdo įrašą ir žiūrėdami jį neprisijungę prie interneto.
  • Jokio atsilikimo. Jei kenčiate dėl nestabilaus ar lėto interneto ryšio, žinote, kad vėlavimas yra tikra problema. Dėl vėlavimo jūsų vaizdo įrašas gali nutrūkti kas 5 sekundes. Atsilikimas nebėra problema, jei atsisiųsite vaizdo įrašą.

Kaip konvertuoti "YouTube" vaizdo įrašus į MP4 1080p naudojant YouTubeTo.org

Naudojant mūsų įrankį, vaizdo įrašų konvertavimo į 1080p procesas yra labai paprastas! Atlikite šiuos penkis žingsnius ir baigsite.

  1. Ieškokite vaizdo įrašo, kurį norite atsisiųsti, URL adreso
  2. Nukopijuokite URL adresą ir įklijuokite jį į pirmiau esantį langelį
  3. Nustatykite MP4 (1080p) formatą kaip išvesties formatą.
  4. Spustelėkite Atsisiųsti ir palaukite, kol jis bus baigtas.
  5. Štai ir viskas! Laikas mėgautis.

Ar saugu atsisiųsti "YouTube" vaizdo įrašus arba konvertuoti juos į 1080p iš YouTubeTo.org?

"YouTube" parsisiuntimo ir konvertavimo svetainės dažnai turi prastą reputaciją, nes laikui bėgant jose kyla sukčiavimo ir kenkėjiškų programų grėsmių, net iš trečiųjų šalių! Tačiau tai nėra mūsų atvejis.

Tai iš tikrųjų yra svetainė, kurią reguliariai išbandėme ir kuri buvo sklandi, greita, saugi, patikima ir veiksminga teikiant aukštos kokybės MP4, WEBM, MP3 ir WAV failus, be virusų ir šnipinėjimo programų grėsmės.

Ar "YouTubeTo.org" saugo atsisiųstus vaizdo įrašus arba išsaugo jų kopiją?

YouTubeTo.org nesaugo jokių vaizdo įrašų, kuriuos parsisiuntė mūsų naudotojai. Visi vaizdo įrašai saugomi atitinkamuose kiekvieno puslapio serveriuose. YouTubeTo.org yra visiškai anoniminė svetainė.